Načítání obsahu...
Reference

NAŠE REALIZACE, VAŠE INSPIRACE

Koncept Design

Různé části RD v provedení koncept design SNABYTEK®
Obývák s akváriem

Obývák s akváriem

Vyrobeno s láskou. Na základě zadání klienta, jsme zhotovili výrobní dokumentaci a následně vyrobili s láskou tento obývací pokoj. Klient si poté pro něj přijel a sám si tuto parádu namontoval. Poté nám zaslal fotky jak se mu akce zdařila. A vidíme, že se opravdu povedla.
Více
Interiér Provence1900

Interiér Provence1900

Toto je přestavba rodinného domu v Hlučíně postaveného začátkem 19 století, kterému hrozila demolice. Díky novým majitelům se podařilo nalézt řešení, které dům zachránilo před jistou demolicí. Styl rodinného sídla je inspirován Provensálskou architekturou. Jsou použity přírodní materiály, interiéru vévodí dub jako masivní dřevo i dýha. Jsou použity světlé tóny, které ladí se dřevem a dodávají interiéru dostatek světlosti. Vesnický nádech interiéru je v příjemném kontrastu s moderními lampami a sedacími prvky.
Více
Jídelna rodinného domu

Jídelna rodinného domu

Krásná realizace ze Studénky. . podlaha ESCO, dub Chetau, Stůl výroba SNABYTEK® SENOSAN bílá lesk s horním kaleným sklem, dále pak komoda v dekoru bílá lesk senosan, se zápustnými wave madly. Horní deska dýha Oliva, posuvné celoskleněné dveře značky JAPcz, se kterou úzce spolupracujeme https://www.facebook.com/japcz/ a dřevěné značky DRE. Pokochejte se krásou této realizace.
Více

SPOLUPRACUJEME


Hilding Anders Česká republika a.s.
Blum
Spokojený zákazník
HETTICH
Demos
J.A.P.
DRE
Egger
Kronospan
Kaindl